Zapach natury w Twoim domu!

Pomysł na sklep aromatyczneswiece.pl powstał z zamiłowania do świec i pięknych zapachów.

Większość pachnących świec dostępnych na polskim rynku, nie jest tolerowana przez alergików. Ich zapachy wpływają dusząco i drażniąco na układy oddechowe. Dlatego właśnie powstała idea, by sprowadzać z USA zapachowe świece ekologiczne, pozyskiwane z olejów roślinnych i najwyższej jakości olejków zapachowych, polecanych dla osób z alergią.

W naszym sklepie zapewniamy duży wybór pachnących świec na każdą okazję.

Zdecydowana większość naszego asortymentu to zapachowe świece sojowe, wyjątek stanowi linia Tuscany, która urzekła nas wysoką jakością oraz pięknymi kompozycjami zapachowymi stworzonymi z najczystszych olejków.

Nasze marki:

TUSCANY CANDLE

Firma Langley Empire Candle od ponad 60 lat projektuje i tworzy najlepsze świece zapachowe w Stanach Zjednoczonych. Jest obecnie trzecim, największym producentem świec w USA. Od wielu lat jest synonimem jakości, wartości i niezawodności. W swojej ofercie proponuje m.in. marki Tuscany Candle, Langley Home and Empire Home. Wszystkie świece wykonane są z delikatnych, najlepszych jakościowo wosków i substancji zapachowych, które czysto się spalają i zapewniają długotrwały, piękny zapach. Przy zakupie świec Langley Empire Candle kupujesz wysokiej jakości produkty wykonane z najlepszych składników, które spełniają najwyższe standardy.

OLD WILLIAMSBURGH CANDLE

Firma Old Williamsburgh Candle to amerykańska firma produkująca od kilkunastu lat sojowe świece w szerokiej gamie zapachowej, na bazie wosku sojowego i naturalnych aromatów. Wosk użyty do produkcji świec Old Williamsburgh Candle otrzymywany jest z wyselekcjonowanego oleju sojowego, dzięki czemu powstają luksusowe świece o aksamitnej, idealnie gładkiej powierzchni. Knoty w świecach są wyłącznie naturalne.

O.W.N CANDLES

Marka O.W.N Candles to słoweńska firma, ręcznie produkująca świece wegańskie, o silnych kwiatowych i smakowych zapachach. Świece nie zawierają parafiny oraz nie są testowane na zwierzętach. Woski używane do ich produkcji pochodzą w 100% z roślin. Marka urzeka klientów swoim niepowtarzalnym stylem, wyrażonym w opakowaniach świeć oraz intensywnych zapachach. Firma O.W.N Candles dba o wyjątkowy nastrój w Twoim domu.

Mamy nadzieję, że wyjątkowe produkty o różnorodnych zapachach i aromatach pozwolą wyrazić Twoją osobowość i nastrój. Teraz łatwo stworzysz w swoim domu wyjątkowy designerski styl.  Jeśli zatem jest Ci smutno, brakuje Ci ciepła i światła, a Twoje wnętrza wydają się nie mieć wyrazu, zapal świeczkę o ulubionym zapachu. Świat od razu stanie się piękniejszy.

Zapachowe świece sojowe, to również ciekawy pomysł na ekologiczny prezent.